Jesteś tutaj:
Zajęcia praktyczne "Rowerowa szkoła"
Po zajęciach teoretycznych, które odbyły się na początku marca Pan Cezary z Rowerowy Wrocław ponownie odwiedził naszą szkołę i przeprowadził zajęcia praktyczne.
Na zajęciach uczono się jazdy w kolumnie, prawidłowego sygnalizowania manewrów oraz skręcania w lewo w warunkach miejskich. Doskonalono technikę jazdy na rowerze na placu przy szkole oraz w przestrzeni uspokojonego ruchu miejskiego.
Koordynacja zajęć: Panowie Wojciech i Marcin