XIII Finał Centralny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
W dniach 6-7 czerwca 2022 roku odbył się XII Finał Centralny Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Tym razem drużyny z całej Polski zjechały do województwa Wielkopolskiego, do gościnnego Gołuchowa.
Nasza placówka wystawiła drużynę, która wcześniej wygrała eliminacje wojewódzkie. Drużynę tworzyli: Dawid Filip, Kuba Rollnik, Denis Doliński, a opiekunem drużyny był Pan Marcin Bojarski. Jak co roku rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie, a ostatecznie nasza drużyna została sklasyfikowana na czwartym miejscu.