Jesteś tutaj:
Sprawni jak żołnierze
10.06.2022 r. odbyło się spotkanie sportowo - rekreacyjne "Sprawni jak żołnierze - w zdrowym ciele zdrowy duch".
Wydarzenie odbyło się w ramach profilaktycznego programu "Uczeń w formie", a o formę tym razem pomogli nam zadbać ŻOŁNIERZE 10 WROCŁAWSKIEGO PUŁKU DOWODZENIA - JW. 1245. W spotkaniu brali udział uczniowie z klas 3z, 4-5z, 6z, 7-8z, 1b, 1-2c, 3b, 3-4c, 6-8b. Wszystkie dzieci pod czujnym okiem gości oraz nauczycieli mogli poczuć się jak prawdziwi żołnierze. Odbyła się musztra, tory przeszkód, uczyliśmy się udzielania pierwszej pomocy, rozmawialiśmy przez radiostację, a nawet można było nauczyć się kroku defiladowego. Zadania wszystkim przypadły do gustu, atmosfera była znakomita, była radość i moc! Już czekamy na kolejne spotkanie Dziękujemy całej drużynie żołnierskiej oraz wszystkim uczestnikom spotkania za owocnie spędzony czas!
Koordynatorki Katarzyna Skowrońska i Elżbieta Tabor.