„Aktywni w szkole” z futsalistami Śląska Wrocław

Wczoraj w naszej szkole gościli przedstawiciele WKS Śląsk Futsal Wrocław.

Zajęcia sportowe poprowadził pierwszy trener drużyny oraz jeden z piłkarzy.

W ramach projektu „Aktywni w Szkole” odbywają się zajęcia dodatkowe dla naszych wychowanków. Grupy prowadzone przez Pana Marcina i Pana Adama regularnie, co dwa tygodnie spotykają się na zajęciach podczas, których zyskują świadomość jak ważny jest ruch i zdrowa dieta w życiu człowieka.

Tym razem była okazja aby doświadczyć emocji związanych z piłką nożną. Trening z profesjonalistami podczas, którego doskonalono takie elementy jak podanie, prowadzenie piłki, współpraca w parach przyniósł wiele radości uczestnikom zajęć.

Oczywiście po 45 minutowym treningu drugą część zajęć poświęcono na mecze, które stały na wyrównanym poziomie, a uczestnictwo w nich trenera i zawodnika dodatkowo napędzało atmosferę rywalizacji.

1,5 godziny to jednak za mało i już mamy obietnicę, że Panowie do nas jeszcze powrócą.

Autor: Marcin Bojarski